Evsel Su Arıtma Sistemleri ’nde Dünya Lideri | A.O Smith Evimde

Suyunuzu Nereden İçiyorsunuz?

Musluktan su içilen, çay, kahve ve yemek yapımında musluk suyu kullanılan günler çok geride kaldı diye düşünüyorsanız, A. O. Smith'in su arıtma teknolojileriyle mutlaka tanışın. Konfora, güvenilir içme suyuna ve tasarrufa kavuşun.

A. O. Smith
145 Yıllık Deneyimiyle Su Teknolojilerinin Öncüsü

A. O. Smith, 145 yıllık deneyimi, 11 ülkede 30'a yakın tesisi ve 16.000
çalışanı ile dünyanın en güvenilir su teknolojileri üreticisidir.

Cihazların üretiminde kullanılan malzeme seçiminden satış sonrası hizmete kadar her sürece son derece hassasiyetle yaklaşan A.O. Smith, bu yaklaşımıyla su arıtma sektöründeki liderliğini sürdürmektedir.

İleri teknoloji laboratuvarlarda NSF International (Uluslararası Sağlık Kuruluşu) standartlarıyla test edilen tüm A. O. Smith cihazları, insan hayatını kolaylaştırmak, musluk suyunun sağlıklı olmasını sağlamak ve dünya kaynaklarını korumak için üretilmektedir.

Musluğunuzdan gönül rahatlığıyla
su içiren teknolojiler, A. O. Smith'te...

A. O. Smith'in ürünlerinde kullandığı yenilikçi sistemler ve
patentli su arıtma teknolojileri sayesinde cihazınız verimli
suyunuz bakterilerden uzak, berrak, lezzetli...

A. O. Smith Daisy
Patentli A. O. Smith Side Stream Membran Teknolojisi

Patentli A. O. Smith Side Stream Membran Teknolojisi

A. O. Smith tarafından üretilen yenilikçi özel ve patentli bir teknolojidir. Rakiplerine göre 1,5 kat daha uzun ömürlüdür.

Üstün performanslı içme suyu geri kazanım özelliği ile rakiplerine göre yüksek su tasarrufu ve %66 hızlı su alımı sağlar.

Çok Aşamalı Üstün Filtrasyon Teknolojisi

Ağır metal, tarım ilacı, bakteri, virüs ve diğer zararlı maddeleri suyunuzdan %99.9 oranında uzaklaştırılmasını sağlayan bu teknoloji ile musluğunuzdan akan suya güveneceksiniz.

Çok Aşamalı Üstün Filtrasyon Teknolojisi
Yeni Nesil Alkali Filtre

Yeni Nesil Alkali Filtre

Alkali Filtre, suya kalsiyum, magnezyum, sodyum, potasyum gibi yararlı mineralleri geri kazandırır. Suyun pH değerini alkali hale getirerek 8.0 pH üzerine çıkarır.

Performans Takip Sistemi (PFM)

Su arıtma denince bakım maliyetleri de akla gelir. Performans Takip Sistemi cihazınızın çalışma durumunu, filtre değişim zamanını göstererek sizi bilgilendirir, böylece kontrolü ele alır gereksiz servis masrafından kurtulursunuz. Filtre değişimini doğru zamanda yaptığınız için suyunuz her zaman taze ve temiz kalır.

Performans Takip Sistemi (PFM)

Kullananlar Ne Dedi?

Ümit Temel

Aldıktan yaklaşık 1,5 ay sonra arayıp, memnun olup olmadığımı ve montaj konusunda sorun olup olmadığını sordular. Böyle ilgili bir satıcıya hiç alışkın değiliz. Bu durumdan çok memnun kaldım. Güvenerek içiyoruz suyumuzu. Alacak olan arkadaşlara belki bir fikir vermiş olurum. Teşekkürler A.O. Smith!

Ümit Temel, Sakarya

Gamze Mekik

"Daha önce farklı marka bir arıtma kullanıyorduk fakat lezzetinden memnun değildik ve satış sonrası destek birimi ihtiyaçlarımızı karşılamıyordu. Bir arkadaşımızın tavsiyesi ile A.O. Smith markasıyla tanıştık. Evimde su arıtma olarak Lily’i, yumuşatıcı olarak Triasoft’u seçtik.İki üründen de çok memnunum. A.O. Smith markası bizden tam not aldı!"

Gamze Mekik, İstanbul
Fotoğrafçı

ÖZLEM AÇIK

Doğal suyun tadını tekrar, A.O. Smith sayesinde keşfettik. Tadı gerçekten harika! Yemeklerimizde, çayımızda, kahvemizde keyifle kullanıyoruz. Daisy mutfağımızın ayrılmaz bir parçası artık. Teşekkürler!

ÖZLEM AÇIK , İSTANBUL
Mali Müşavir

ERTAN KÖZ

Damacana suları sipariş vermekten bıktığımız ve birçok firmanın suyunu denememize rağmen, lezzetli ve sağlıklı olduğunu düşünmediğimiz için su arıtma cihazına yönelik araştırmalara başladık. A.O. Smith ile karşılaşınca tüm gereksinimlerimize cevap verdiği için almaya karar verdik. Şu an kullanıyoruz ve iyi ki almışız diyoruz.

ERTAN KÖZ, İSTANBUL
Fizik Öğretmeni

SEVDİNÇ TEZ

Vücudumuzun içi de dışı gibi su ile kaplı ve bu su sadece faz değiştiriyor. Vücudumuzdaki bu çevrimi oluşturan sıvının temiz, sağlıklı ve berrak olması bu yüzden çok önemli. Yıllarca kullanacağımız ve sağlığımızı direk ilgilendiren suyu ailemize en iyi şekilde tedarik edecek bir kaynak gerekti. Damacanadan arıtılmış suya dönme kararını verdikten sonra arıtma işini yapan çok firma olduğunu gördüm ancak ciddi yapan firmaları taradığımda karşıma A.O. Smith çıktı. Kullandıkça hem tat, hem cihaz kullanım kolaylığı, hem de şıklığı açısından doğru bir karar verdiğim ortaya çıktı. Sağlığını düşünen herkesin sahip olması gereken bir ürün olduğunu düşünüyorum.

SEVDİNÇ TEZ, İstanbul
Makine Mühendisi

ERDEM ERCAN

Su siparişi vermekten ve onu mutfağa taşımaktan kurtulduk. Tadından çok memnunuz. Bize güven veren teknolojik ve çok estetik bir ürün. Eşim hamileliğinin başından beri kullanıyor. Servis ihtiyacını kendi söyleyen akıllı bir ürün ve kaliteli bir ekip servis sunuyor. Çayımızı, meyvemizi, yemeğimizi, bebeğimizin mamalarını AO Smith Su Arıtma Cihazımızın arıttığı su ile yapıyoruz. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

ERDEM ERCAN, İstanbul
ACC Koç | Danışman | Eğitmen

Musluğunuzdan gönül rahatlığıyla su içmek istiyorsanız formu doldurun, sizi arayalım.

Arama Zamanı

Musluğunuzdan gönül rahatlığıyla su içmek istiyorsanız formu doldurun, sizi arayalım.