Su Arıtmanın Merak Edilenlerini Yanıtlıyor!

Nasıl mı?

Su Arıtma Cihazlarının Teknoloji Öncüsü A.O. Smith’in Farkını Şimdi Mutfağınızda Yaşayın!

A.O. Smith Su Arıtma Cihazlarının Öncü Teknolojilerinin yanı sıra;
Su kesilse bile size yetecek kadar su kullanım imkânı sunduğunu;
Kompakt tasarımı ile küçücük mutfaklarda bile yer kaplamadan pratik kullanım sunduğunu;
Side Stream teknolojisi ile sıradan bir membrana göre 1.5 kat daha uzun ömrü olduğunu Düşük elektrik tüketimi ile cebinize de dost olduğunu;
1’e 1 atık su oranı ile çevreye daha duyarlı olduğunu;
ve tüm bu üstün hizmetleri, yaygın servis ağı ile alabileceğinizi biliyor musunuz?

A.O. Smith Farkını Siz de Evinizde Yaşayın

A.O. Smith Su Arıtma Cihazları sektördeki diğer marka ve ürünlere göre, en üstün ve öncü teknolojiyi kullanarak farkını ortaya koymaktadır.
Onu farklı kılan en önemli özellikleri:

Patentli A. O. Smith Side Stream Membran Teknolojisi

Patentli A. O. Smith Side Stream Membran Teknolojisi

Cihazlardaki Patentli Teknolojiler ile musluk suyunuzu %99.9 oranında ağır metal, tarım ilacı, bakteri, virüs ve diğer zararlı maddelerden arındırır. Ayrıca diğer cihazlara göre 1.5 kat uzun membran ömrü sağlar.

Performans Takip Sistemi (PFM)

Performans Takip Sistemi (PFM)

Akıllı teknolojisinin ürünü olan e-musluk ve dijital filtre göstergeleri ile doğru zamanda filtre değişimi için uyarır böylece sizi gereksiz servis masrafından kurtarır. Daisy su arıtma cihazı, Patentli Teknolojisi ile çevreye de daha duyarlıdır.Lily Su Arıtma cihazlarında yer alan özel teknolojisi ile ultraviyole ışınlarını kullanarak ek bir hijyen koruması sağlar.

Çok Aşamalı Üstün Filtrasyon Teknolojisi

Çok Aşamalı Üstün Filtrasyon Teknolojisi

Frezya Su Arıtma cihazlarında yer alan Alkali Filtre Teknolojisi ise suyunuza kalsiyum, magnezyum, sodyum, potasyum gibi yararlı mineralleri geri kazandırır; ve suyun pH değerini ortalama 8-8.5 seviyesine getirir.

ÜCRETSİZ MONTAJ

ÇAĞRI MERKEZİ İLE SÜREKLİ ULAŞIM

HIZLI TESLİMAT VE MONTAJ

12 AYA VARAN VADE İMKANI

KULLANICI YORUMLARI

Çaydanlığımda kireçlenme derdi bitti Kızımın tavsiyesi ile Daisy ile tanıştık. Biz yaz aylarını Tekirdağ’daki yazlığımızda geçiriyoruz. Burada sular sert ve kireçli. Sadece içmek için değil yemeklerde, çay ve kahvede, hatta sebze meyveleri yıkarken bile temiz içme suyu kullanmamız gerekiyordu ve haftada 3-4 kez damacana sipariş ediyorduk. Daisy sayesinde hem su sipariş trafiği bitti hem de daha ekonomik ve konforlu bir çözüm getirdi mutfağımıza. Artık çaya, kahveye, yemeğe, içmeye Daisy kullanıyoruz, tadından da çok memnunuz.

Teşekkür ederiz. Emine BARAN | İstanbul
Kaliteli suya çok uygun şartlarla sahip olduk... A.O.Smith arıtma cihazı sayesinde mutfağımıza rahatlık ve konfor geldi. Kaliteli ve lezzetli suya çok uygun şartlarda sahip olmanın keyfini yaşıyoruz. Adana bölgesindeki A.O.Smith ekibi işlerini büyük bir özenle gerçekleştirdi, ilgilerinden ve servis hizmetinden çok memnun kaldık.

Tüm A.O.Smith Ailesi'ne teşekkür ediyorum. Hüseyin Hilmi DAĞ | Adana
A.O.Smith sayesinde mutfağımızda rahat ettik... Evinize su arıtma cihazı taktıracaksanız, inanın kolay karar veremiyorsunuz. Çünkü piyasada onlarca ürün var ve de sağlık aramaya giderken evdeki sağlıktan olmak da var. Çoğu ürün belirli standartlara bile gelememiş, sağlık sorununu da beraberinde getiriyor. Su arıtma cihazımı taktırıncaya kadar damacana su tüketiyorduk. Araştırmalarım, satış personelleri ve müdürleri ile görüşmelerim sonucunda cihazlar hakkında bilgi toplayıp evimiz ve ailem için en iyi cihazı almaya karar verdik. Yurtseven Ailesi olarak 4 aydır Daisy Su Arıtma Cihazı kullanıyoruz. A.O. Smith Daisy Su Arıtma Cihazı ileri teknolojik özelliklere sahip. Hem artık, suyumuz daha sağlıklı hem de tadı damak tadımıza tam uygun.

Teşekkürler A.O. Smith Ailesi. Rasim YURTSEVEN | Antalya
Araştırmalarımız sonucunda A.O. Smith'e karar verdik. 3 Yıldır Güneydoğu'da bir köy lojmanında ikamet ediyoruz. Eve sürekli damacana su taşımaktan yorulup su arıtma cihazı arayışına girdik. Araştırmalarımız sonucunda en iyisinin A.O.Smith olduğuna karar verdik ve çok doğru bir tercih yapmışız.

Cihazımızdan çok memnunuz, çok teşekkürler. Merve AKBOLAT | Şanlıurfa

A. O. Smith 145 Yıllık Deneyimiyle Su Teknolojilerinin Öncüsü

Dünyanın en güvenilir su teknolojileri üreticisi olan A. O. Smith’in teknolojik temelleri 1874 yılında ABD’de atıldı. Patentli birçok teknolojik girişimin öncüsü olan A.O Smith, bugün dünya çapında 11 farklı ülkedeki 60 lokasyonda, 16.000’den fazla çalışanı ile cihazların üretiminde kullanılan malzeme seçiminden satış sonrası hizmete kadar her sürece hassasiyetle yaklaşarak su arıtma sektöründeki liderliğini sürdürmektedir.

İleri teknoloji laboratuvarlarda NSF International (Uluslararası Sağlık Kuruluşu) standartlarıyla test edilen tüm A. O. Smith cihazları, herkesin temiz, sağlıklı, iyi suya eşit haklarda, kolaylıkla ve ekonomik olarak erişebilmesini sağlamak için üretilmektedir.

İşte bu yüzden sahip olduğumuz bilgimizle, birikimimizle ve kendi geliştirdiğimiz teknolojimizle dünyanın dört bir yanındaki insanların iyi temiz sağlıklı suya kolaylıkla erişebilmesi için hiç durmadan çalışırız.”

A.O. Smith’in Yıldızları ile Tanışın!

A.O. Smith’in Yıldızları ile tanışmak ve A.O Smith ürünlerine dair aklınızdaki her türlü soruya yanıt almak için aşağıdaki formu hemen doldurun, sizi arayalım!