A.O. Smıth Cihazlarını Üstün Kılan Özellikleri Nelerdir?

 Sağlıklı, temiz, taze ve lezzetli su ihtiyacınızı karşılamak için bir su arıtma cihazı ya da yumuşatılmış suyun hayatınıza kazandıracağı konfordan faydalanmak için bir su yumuşatma cihazı almaya karar verdiniz; seçiminizi nasıl, neye göre yaparsınız?

Diğer sektörlerde olduğu gibi su teknolojileri sektöründe de markalar arasında teknoloji, cihaz kullanımı ve hizmetlerde önemli farklar bulunuyor. Konu içtiğimiz veya kullandığımız su olunca, tüketicilerin marka seçimlerinde çok daha dikkatli olarak seçim yapmaları gerekiyor.

 

İşte, A.O. Smith cihazlarının rakiplerine göre 10 üstün özelliği!

*Her şeyden önce A.O. Smith, su teknolojileri alanında yaklaşık 150 yıllık tarihi, tüm dünyadaki en büyük, yaygın üretim ve satış ağı ile sektöründe dünyanın lider üreticisidir. Ülkemizde de 200’ü aşkın bayisi ile geniş hizmet ağına sahip su teknolojileri ürünleri üreticisidir.

*A.O. Smith sadece evsel değil dünyanın en büyük kullanıcıları için ticari ve endüstriyel alanda da dev sistemler geliştirir.

*A.O. Smith sektöründe araştırma-geliştirme çalışmalarına en büyük yatırımı yapan firmadır.

*A.O. Smith cihazları günümüzde erişilen en ileri teknolojilere sahiptir. Rakiplerine geliştirdiği teknolojileri ile örnek olur.

*A.O. Smith cihazlarının birçok teste girerek dünya çapında geçerliliği onaylanmış sertifikaları vardır. Bu sertifikalar A.O. Smith’in dünya standartlarında üretim yaptığının göstergesidir.

*A.O. Smith dünyaya, doğaya, yaşama, insana duyduğu saygıyı ve verdiği değeri bir sorumluluk olarak üstlenmiş doğa ile dost, insana ve yaşama katkı sağlayacak cihazlar üreterek göstermektedir.

 

Bir su arıtma cihazı ya da bir su yumuşatma cihazı almadan önce bu blog yazımızı da okumanızı öneririz:

*A.O. Smith’in ana hedefi, müşterilerinin ihtiyaç duydukları doğru çözümleri en uygun fiyatla sunmaktır. Bunu da dünya çapındaki satış ve geliştirme çalışmaları sayesinde gerçekleştirebilmektedir.

*A.O. Smith cihazları yaşam konforumuza büyük fayda kazandırır. Rakiplerinde olmayan pek çok üstün özelliğin sahibidir:

-Sudan %99.9 oranında ağır metal, tarım ilacı, bakteri, virüs ve diğer zararlı maddelerin uzaklaştırır.

–Cihazlar sade ve şık tasarımları ile bugünün modern mutfak ve ofislerine tam uyumludur.

-Doğrudan şebeke suyu kullanımı ile maliyet tasarrufu sağlar.

-Patentli Side Stream Membran Teknolojisi ile en yüksek verimi, en düşük atık oranı sunar.

-Membran ömrü rakiplerine nazaran 1.5 kat daha uzundur.

A.O. Smith ileri teknoloji su arıtma cihazlarında bulunan Performans Takip Ekranı ile cihazınızın çalışma durumunu, filtre değişim zamanını takip ederek performansını kontrol eder güvenli kullanım sağlarsınız.

* A.O. Smith Müşteri memnuniyeti en yüksek su teknolojileri üreticisidir.

* A.O. Smith cihazlarının kullanıcıları, sadece bir cihaz değil, hizmet de satın alırlar. A.O. Smith satış sonrası hizmetlerinde de rakiplerinden çok daha fazla müşterilerinin yanındadır A.O. Smith müşterileri istedikleri zaman A.O. Smith yetkililerine veya bayilerine ulaşıp istedikleri konuda bilgi ve destek alabilirler.

 

A.O. Smith müşteri hizmetleri departmanımız uzman kadrosuyla ürünlerimiz hakkında kurulum, fiyatlandırma ve merak edilen tüm soruları cevaplamaktan memnuniyet duyar: 0850 222 02 67

Yazımızın bir su arıtma cihazı ya da bir su yumuşatma cihazı almak isteyen sizler için aydınlatıcı olduğunu umuyoruz. Kararınızı A.O. Smith cihazlarının rakip ürünlere göre farklarını bilerek vermenizi dileriz.

Cihazınızı şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileğiyle su arıtma ürünleri ve teknolojileri hakkında tüm soru ve istekleriniz için her zaman yanınızdayız.

en iyi su arıtma cihazı