İdil Yazar A.O. Smith Daisy Su Arıtma Cihazına Güveniyor

İdil Yazar A.O. Smith Daisy Su Arıtma Cihazını Güveniyor

Aslında İdil Yazar ile tanışıklığımız yıllar öncesine dayanıyor. Kendisi uzun yıllar televizyonda spikerlik yaparak herkesin sevgisini ve beğenisini kazanmış biri. Daha sonra tematik bir kanalda sunmaya başladığı yemek programı ile kariyerinde farklı bir yolda ilerlemeyi seçti. 2013 senesinde Mutfak Sanatları Akademisi’nde profesyonel aşçılık eğitimi alıp 2015 senesinde, aşçılık üzerine Youtube kanalını açtı.

 

Şu an 600’den fazla yayınladığı tarif ve 700 binin üzerinde abonesi ile Youtube’un en büyük yemek kanallarından birine sahip. Ayrıca Instagram hesabını da aktif olarak kullanıyor. Hesabında Dünya Mutfağı’ndan, Türk Mutfağı’na oldukça geniş bir yelpazede yemekler, tatlılar sunuyor. İstanbul’un ve seyahat ettiği diğer şehirlerin en lezzetli restoranlarını blog formatında paylaşıyor.

 

İdil Yazar yemek yemeyi de en az yemek yapmak kadar çok seviyor. Evinde pişirdiği, kanalı için çektiği tariflerde kullandığı malzemelerin seçimine ve hijyenine dikkat ediyor. İdil Yazar’a göre su, yemeğin lezzetini doğrudan etkiliyor. Bir süredir ofisinde A.O. Smith Daisy Su Arıtma Cihazı kullanan İdil, evinde ise A.O.Smith’in arıtmalı su sebillerinden Frezya’yı tercih ediyor.

 

İdil Yazar lezzetli yemeklerini Daisy Arıtma Cihazı’nın suyu ile pişiriyor. Kahvesini, çayını Daisy’nin suyu ile yapıyor. Oğlu Ali ile beraber güvenle Daisy’nin arıtılmış, sağlıklı ve lezzetli suyunu içiyorlar.

 

Şık ve kompakt tasarımı ile Daisy Su Arıtma Cihazı’nın mutfağına çok yakıştığını belirten İdil Yazar, ayrıca Daisy’nin filtre değişim zamanını gösteren dijital ekranı sayesinde suyunu güvenle içebildiğini ekliyoratentli teknolojisi sayesinde diğer su arıtma cihazlarına göre su ve, enerji tasarruflu olması özelliği sayesinde kendi deneyimine göre su arıtma cihazları arasında en üstün teknoloji ve iyi su arıtma cihazının A.O.Smith Daisy olduğunu vurguluyor.

 

Biz de güzel yorumları için A.O. Smith Ailesi olarak İdil Yazar’a çok teşekkür ediyor, cihazını güle güle kullanmasını diliyoruz.