Şükran Kaymak Mutfağı İçin A.O. Smith Daisy Su Arıtma Cihazını Seçti!

 
Yemek Stilisti Şükran Kaymak’ın da Mutfaktaki En Büyük Yardımcısı: Daisy!

Onu önce blog sayfası ile sonra Instagram hesabında paylaştığı birbirinden lezzetli yemek tarifleri sayesinde tanıdık. 3 milyonu aşkın takipçi kitlesi ile Şükran Kaymak sosyal medyanın en sevilen isimlerinden biri. Kendisini Food Stylist yani “Yemek Stilisti” olarak tanımlayan Şükran Kaymak’ın aynı zamanda bir de yemek kitabı var.
Evli ve iki çocuk annesi olan İnstagrammer Şükran Kaymak, kendisini anlatırken "yemek yapmaya âşık bir kadın” olduğunun altını çiziyor. Instagram hesabında harika sunumlar eşliğinde paylaştığı yemek, tatlı ve hamur tarifleri ile de bunu kanıtlıyor. Her paylaşımının altına ayrıntılı tarif bilgilerini yazan Kaymak, takipçilerinden gelen
sorulara da oldukça duyarlı, çok kısa bir zaman içerisinde gelen sorulara yanıt vererek takipçileriyle yakından ilgileniyor.

Şükran Kaymak’ı emsallerinden ayıran en belirgin özelliği ise, tariflerindeki püf noktaları takipçileri ile mutlaka paylaşıyor olması… İşin sırrını takipçileri ile paylaşmak konusunda oldukça cömert bir isim. Ona göre kullandığı malzemelerin seçimi, yemeği doğrudan etkiliyor.

Mutfağındaki sağlık ve lezzet konusunda oldukça titiz olan Şükran Kaymak, su seçiminin de önemini vurgulayarak, mutfaktaki en büyük yardımcısının “Daisy Su Arıtma Cihazı” olduğunu söylüyor! Şükran Kaymak, hem evinde hem de ofisinde A.O. Smith Daisy Su Arıtma Cihazı’nı güvenle kullanıyor. Çeşmesinden akan sağlıklı ve lezzetli Daisy suyunu içiyor. Yemeklerini pişirirken kahve ve çayını hazırlarken Daisy suyunu kullanıyor. Meyvesini, sebzesini Daisy suyu ile yıkıyor. Mutfağında buzdolabı, fırını onun için ne kadar önemliyse A.O.Smith Daisy Su Arıtma Cihazı da en az onlar kadar önemli! Daisy Su Arıtma Cihazı’nın kompakt ve şık tasarımını ayrıca çok sevdiğini belirten Şükran Hanım, hem tezgâh altı su arıtma cihazı hem de tezgâh üstü su arıtma cihazı özelliği taşıyan Daisy’i ofisinde tezgâhının altında, evinde ise tezgâhının üzerinde kullanıyor.

Biz de güzel yorumları ve tavsiyesi için A.O. Smith Ailesi olarak Şükran Kaymak’a çok teşekkür ediyor, A.O. Smith Daisy Su Arıtma Cihazı’nı güle güle kullanmasını diliyoruz.