Ünlü Diyetisyen Elvan Odabaşı Daisy Su Arıtma Cihazını Öneriyor!

 Elvan Odabaşı, Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nden 2004 yılında mezun oldu. Bitirme tezi olarak hazırladığı “Beslenme ve Diyetetik Öğrencilerinde Yeme ve Davranış Bozukluğu Görülme Sıklığı” isimli tezi, Avrupa’da Diets Newsletter dergisinde yayınlandı ve dünya çapında büyük bir yankı uyandırdı.

 

Her geçen gün kariyerinde başarılı adımlar atan Elvan Odabaşı, kısa bir zaman dilimi içinde Türkiye Diyetisyenler Derneği yönetim kurulu üyesi oldu ve ardından American Dietetic Association üyeliğine de ulaşarak çalışmalarını uluslararası platformlarda sürdürdü.

 

Sempatik tarzı ve samimiyeti ile dikkat çeken ve oldukça sevilen bir diyetisyen olan Elvan Odabaşı, 2006’da yaşadığı şehir Ankara’da FORMEO Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlık Merkezi’ni kurdu. Bürokratlar dâhil birçok ünlü isme hizmet vermeye başlayan genç diyetisyen, özellikle de “ekmek olmadan diyet olmaz” açıklaması ile dikkatleri üzerine çekti.

 

“Doya Doya Zayıfla” mottosu ile danışanlarına sağlıklarını geri kazandıracak formüller sunan başarılı diyetisyen, su içmenin vücuda yararlarını saymakla bitiremiyor. Ofisinde ve evinde Daisy Su Arıtma Cihazı’ndan ise asla vazgeçemiyor.

 

Daisy Su Arıtma Cihazı sayesinde sağlıklı ve lezzetli suyun musluğundan akmasından çok memnun. Ayrıca üstün teknoloji Daisy’nin filtre değişim zamanını kendisinin söylemesi A.O. Smith markasını tercih etme sebeplerinden bir diğeri.

 

144 yılı aşkın tecrübesi ile A.O. Smith markasına güvenen Diyetisyen Elvan Odabaşı, Daisy suyunu danışanlarına ve takipçilerine gönül rahatlığı ile öneriyor.

 

Biz de güzel yorumları için A.O. Smith Ailesi olarak Elvan Odabaşı’na çok teşekkür ediyor, cihazını güle güle kullanmasını diliyoruz.