Evsel Su Arıtma Sistemleri ’nde Dünya Lideri | A.O Smith Evimde
Phone

Değerli Tüketicilerimizin Dikkatine;

Firmamıza ait A.O. Smith su arıtma cihazlarımızın ücretsiz teslimat ve montaj taahhüdü sadece resmi internet sitemiz olan  “www.aosmithevimde.com”  internet sitesinde satış kanallarının bilgisinin verildiği “BAYİ” sayfasında belirtilen ana bayi, yetkili satış noktaları ve 0850 222 02 67 numaralı tele-satış hattı üzerinden yapılan satın almalarda geçerlidir. 

Yukarıda bahsi geçen satış kanalları dışındaki 3. kişiler/firmalardan yapılan satın almalara ilişkin taahhütler ise, bu satıcıların şirketimiz satış politikaları dışında kalması sebebiyle, firmamız için bağlayıcı nitelikte değildir. Dolayısıyla, şirketimiz internet sitesinde belirtilen satış kanalları dışındaki satıcılardan yapılan satın almalarda teslimat ve montaj ücreti dahil sair ücretlerin yansıtılması mümkündür. Bu tür ek ücretlerin yansıtılmasını tercih etmeyen tüketicilerimiz, internet sitemizde belirtilen satış kanallarını tercih edebilirler.

Bununla birlikte ayrıca belirtmek isteriz ki; A.O. Smith su arıtma cihazlarımızın kurulumu teknik destek gerektirdiğinden, ürün garantisinin gereği gibi başlatılması için montajın yetkili servislerce yapılması gerekmektedir. Yetkili servislerce montajı yapılmayan ürünler için garanti ve garanti kapsamında teknik destek sağlanmamaktadır. Ancak, mevzuata uygun olarak ve şirket satış politikası ile öngörülen şekillerde, garanti kapsamından ayrı olarak ücreti mukabilinde ilgili teknik destek sağlanabilecektir.

Siz değerli tüketicilerimizin ilerleyen süreçlerde montaj ücreti, ürününüzün garanti kapsamı dışında kalması gibi hususlardan dolayı mağdur olmaması yukarıda yer alan açıklamaları bilgilerinize sunarız.

Siz değerli tüketicilerimize saygıyla duyurulur.

A.O. Smith Su Teknolojileri A.Ş.