A. O. Smith Corporation olarak ürünlerimize ve şirketimize gösterdiğiniz ilgiden memnuniyet duyar ve kişisel bilgilerinizin korunmasına büyük önem verdiğimizi belirtmek isteriz. Okumakta olduğunuz bu Gizlilik Politikası metni, şirket olarak benimsemiş olduğumuz küresel bilgi uygulamalarını açıklamaktadır. Bu Siteyi ya da bu Sitede sizlere sunulan uygulamalardan herhangi birini kullanarak, uyguladığımız Gizlilik Politikasında belirtilen kullanım koşullarını da kabul etmiş oluyorsunuz.

KAPSAM
İşbu Gizlilik Politikası, A. O. Smith Corporation, www.aosmithevimde.com, www.hotwater.com, www.Lochinvar.com, ile grubumuza bağlı şirketler tarafından işletilen web sitelerini (ki bunlara mobil erişimin olduğu siteler, sosyal medya ve uygulamalar da dahildir) kapsar ve bütün bunlar bu politika metninde "Site" olarak anılacaktır.

Sitenin sahibi ve işleteni, 11270 West Park Place, Suite 170, Milwaukee, WI 53224, USA adresli bir Delaware kuruluşu olan A. O. Smith Corporation´dır. Elinizdeki bu Gizlilik Politikası metnindeki "biz" veya "bizim" ifadeleri A. O. Smith Corporation ve gruba bağlı diğer bütün şirketlere atıfla kullanılmaktadır. A. O. Smith´in dünya genelindeki grup yapılanması hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için kurumsal verilerimizi gözden geçirebilir veya küresel faaliyetlerimiz hakkında ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

HANGİ BİLGİLER TOPLANIYOR?
A. O. Smith kişilerin mahremiyetlerini zedeleyecek özel bilgileri ancak ve ancak bu bilgilerin söz konusu kişiler tarafından gönüllü olarak verilmesi durumunda toplar. Böyle olmakla birlikte Sitenin belli alanlarında sizlerden sınırlı bazı kişisel bilgileri alıyoruz. Sitenin belli alanlarını kullanmak için girdiğiniz bilgiler ile müşteri temsilcisiyle temasa geçtiğiniz durumlarda verdiğiniz veya İnternet üzerinden ürün satın aldığınızda verdiğiniz bilgileri bu kapsamda görmek gerekiyor. Aşağıdaki ayrıntılar sizden aldığımız bilgi türlerini tanımlıyor.

Kullanıcının Verdiği Bilgiler: Topladığımız bilgilerin çoğu doğrudan sizin verdiklerinizdir ki bunlara şunlar da dahildir:

"bizimle temasa geçin" iletileri ki bunları Site´de bulunan Bizimle Nasıl Temasa Geçersiniz fonksiyonu üzerinden verirsiniz;
isim, unvan, şirket ismi, bölüm, e-posta adresi, posta adresi ve telefon numarası gibi iletişim bilgileri;
kariyer geçmişiniz, iş tanımınız ve bunlarla ilintili profesyonel bilgiler;
iletişim bilgisi, ilgi duyduğunuz ürünler, satın alma ihtiyaçlarınızın aralarında bulunduğu işlem bilgileri ile kredi kartı veya diğer ödeme bilgileri gibi finansal bilgiler; veya
anketlere verdiğiniz yanıtlar ki bunlar bir app, e-posta, telefon veya başka bir mecra üzerinden web sitesindeki bir ankette verdiğiniz bilgileri içerir.
Sitelerdeki Davranışlarınıza ve Gezinme Ayrıntılarına Dayanan Bilgiler: Site veya kullandığınız cihaz üzerinden bilgileri de toplayıp işleyebiliriz ki bunlara şunlar dahildir:

konum bilgisi (ki buna mobil bir cihazın gönderdiği GPS sinyalleri ile soysal medya ağları, sensör veya kullandığınız cihazın IP adresi üzerinden elde edilen konum bilgileri dahildir):
aralarında IP adresi, tarayıcı türü, işletim sistemi, alan adı, erişim zamanları, sitemiz içinde hangi sayfalarda gezindiğiniz, her sayfadaki ziyaret süresi, Sitedeki herhangi bir hata kodu ve ilgili web sitesi adreslerinin de aralarında bulunduğu çerez, web işaretçileri veya İnternete ilişkin bilgiler. Bu bilgi toplama işlemi hakkında daha fazla bilgiye aşağıdaki kısımdaki "Çerezler" başlığı altında ulaşabilirsiniz;
başka sitelerle bağlanmamızı isterseniz (örneğin Facebook hesabınız üzerinden bağlanmamızı isterseniz) bu şekilde de bilgi toplayabiliriz; veya
kaliteli bir hizmet sağlamamıza yardımcı olmak ve eğitim amaçlı olarak yaptığımız telefon görüşmelerini de kaydedebiliriz.
Topladığımız bilgilerin doğruluğunu tespit ve iş faaliyetlerimizi yönetmek ve genişletmek amacıya kamuya açık bilgileri kullanabiliriz.

İşe alım süreçleri sırasında verilen bilgiler: Siteyi bize çalışma başvurusu yapmak için kullanırsanız, bize verdiğiniz bilgileri iş başvurunuzu işlemek ve işe alım istatistiklerini izlemek için kullanacağız. Küresel olarak faaliyet gösteren bir şirket olarak bize verdiğiniz bilgileri bulunduğunuz ülkeden başka bir ülkeye ve grubumuz içindeki başka bir şirkete aktarabiliriz. Bunu yapmak için üçüncü taraflardan da yardım alabiliriz. Gösterdiğiniz ilginin karşılıksız kalmamasını sağlamak için bize verdiğiniz kişisel bilgileri işe alım ve emeğinizin kiralanması süreciyle ilgilenen veya işe alım sürecinin onay kısmıyla veya karar alma kısmıyla ilgilenen kişilerle uygun bir şekilde paylaşacağız. Küresel alanda faaliyet gösteren bir şirket olduğumuz için söz konusu bu süreç dünyanın çeşitli ülkelerindeki A. O. Smith grubu şirketlerini kapsayabilir. Söz konusu bu kişilere tercih ettiğiniz iş fırsatlarının bulunduğu ülkelerdeki çalışanlarımız da dahil olacaktır, buna ek olarak, eğer tercihinizin dışında sizin için uygun bir fırsat olduğunu düşünürsek diğer ülkelerdeki A. O. Smith grubu şirketleriyle de bilgilerinizi paylaşabiliriz.

İşe alınmayan adayların kişisel bilgileri 12 ay boyunca şirketimiz bünyesinde saklanabilir ve gerekli olursa, iş başvurusuyla ilgili sürecin sona ermesinden sonra, bu süre uzatılabilir. İş başvurusu yapanlardan aldığımız ve fakat kişilerin kimliklerini ortaya çıkarmayan türden bilgileri işe alım faaliyetlerimizi kolaylaştırmak için istatistik bilgi olarak elimizde bulunduruyoruz. Herhangi bir kimse bizde işe girdiğinde işe alınmalarıyla ilgili olarak bir dosya hazırlayacağız. Bu aşamada herhangi bir çalışanın verilerini nasıl muhafaza ettiğimiz konusunda daha fazla ayrıntı vereceğiz ve işe girenlerden işe alımlarıyla ilgili olarak ek gizlilik koşullarını kabul etmelerini isteyeceğiz. İşe alım sürecini başarıyla tamamlayanların dahili gizlilik politikalarını ki bunlar bütün çalışanlarımız açısından bağlayıcı bir nitelik taşımaktadır, kabul etmeleri istenir.

Şirket Dürüstlük Yardım Sitesi Üzerinden Verilen Bilgiler: Çalışanların ve diğerlerinin endişe ve şikayetlerini paylaşabilecekleri bir şirket dürüstlük yardım hattını da işletiyoruz. Söz konusu bu hizmeti bizim adımıza NAVEX Global Inc. yürütüyor. Kuruluşun gizlilik politikasına şu adresten ulaşabilirsiniz: www.navexglobal.com/en-uk/privacy-statement ve eğer bu hizmetten yararlanırsanız özel gizlilik politikası uygulamaları da bulunmaktadır.

Bir Arkadaşı Tavsiye Edin Programları üzerinden elde edilen bilgiler: Bazı Sitelerimizde Bir Arkadaşı Tavsiye Edin Programlarını devreye sokuyoruz. Bu programlardan birini kullanıyorsanız, arkadaşınızın bilgilerini girmeden önce kendisinin onayını almanız gerekiyor, ayrıca bu hizmetten yararlanıyorsanız özel gizlilik koşullarını kabul etmeniz de istenebilir.

A. O. SMITH BİLGİLERİ NASIL KULLANIR?
Okuduğunuz bu Gizlilik Politikası´nda tarif edilen bilgileri, ki bunlara kişisel bilgileriniz de dahildir, toplamaktaki birincil amacımız talep ettiğiniz hizmetleri sunmak ve Site´yi en etkin şekilde kullanmanızı sağlamaktır. Bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanabiliriz:

talep ettiğiniz ve satış sonrası hizmetlerle ilgili olarak sizlere bilgi, hizmet ve destek sağlamak için;
sizi tanımak ve size ürün veya hizmetlerimiz hakkındaki güncellemeleri zaman zaman iletmek için;
sağladığımız hizmete faydası olacak türden mesajları göndermek için;
ilişkimizi yönetmek ve bunlarla ilintili idari işlemleri yerine getirmek için;
hizmetlerimizi veya ortaklarımızın hizmetlerini ki bunlara e-posta ve sosyal medya platformları üzerinden yaptığımız çalışmalar da dahildir, tanıtmak için;
bilgilerin doğruluğunu karşılaştırmak ve üçüncü taraflar üzerinden doğrulamak için;
yasa dışı, hukuk dışı ve zararlı olma ihtimali barındırdığını düşündüğümüz faaliyetleri belirlemek, araştırmak ve önlemek için ve Gizlilik Politikamızı ve/veya Hüküm ve Koşullarımızı veya burada sözü geçen herhangi bir düzenlemeyi hayata geçirmek için; veya
sunduğumuz hizmetlerin kalitesini yükseltmek ve Sitemizi ihtiyaçlara göre şekillendirmek için pazar araştırması, site trafiği hakkında istatistiki araştırma yürütmek, satış ve diğer ticari bilgileri işlemek.
A. O SMITH BİLGİLERİ PAYLAŞIR YA DA AKTARIR MI?
Gerekli olduğu durumlarda, A. O. Smith, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi size ulaştırmak için üçüncü taraflarla bilgilerinizi paylaşabilir. Web sunucularımızın işletilmesini, verilerin analiz edilmesini, pazarlama desteği sunulmasını, ürün kurulum ve hizmetlerinin sağlanmasını, kredi kartı işlemlerinin yürütülmesini ve müşteri hizmetlerinin sunulmasını bu kapsamda görmek gerekiyor. Kimi durumlarda, karşılaştırma amacıyla da veri paylaşırız. Müşteri araştırmasını ve pazarlama sonuçlarının değerlendirilmesini bu kapsamda görmek gerekiyor. Söz konusu bu şirketler yapmak istedikleri şeyi yapmak üzere kişisel bilgilerinize erişim hakkına sahip olacaktır, böyle olmakla birlikte söz konusu bu şirketler bilgilerinizi başka bir amaç için kullanamayacaktır. Hesabınızla bağlanmamızı istediğiniz durumlarda, örneğin Facebook veya diğer herhangi bir sosyal medya sitesi, grubumuza bağlı, bizimle birlikte çalışan veya herhangi bir üçüncü tarafla, diğer kuruluşlarla da kişisel bilgilerinizi paylaşabiliriz.

A. O. Smith, güvenlik, kamu yararı veya yasa hükümlerinin yerine getirilmesi gerektiği durumlarda ve çıkarlarımızın olduğu herhangi bir ülkede kişisel bilgilerinizi açıklayabilir. Örneğin, emniyet teşkilatının veya bir devlet kurumunun talebine bu anlamda olumlu yanıt verebiliriz. Bir davanın açılması veya bunun istenmesi halinde veya mal varlığımızı, güvenliğimizi, insanlarımızı ve diğer hak ve çıkarlarımızı korumak için de verileri açıklayabiliriz.

Şirketimizin bir bütün olarak veya gruptaki herhangi bir şirketin bütünüyle ve kısmen satılması veya varlıklarının üçüncü bir tarafa devredilmesi halinde kişisel bilgileriniz de, satın alıcı kuruluşlar bizimle aynı sektörde faaliyet göstermiyor olsa bile, bir varlık olarak satın alıcı tarafa devredilebilir. Müşteri veri tabanımız diğer hizmet ve ürün varlığımızdan bağımsız olarak kısmen ya da bütünüyle satılabilir. Müstakbel satın alıcılar ve bunların danışmanları satış sürecinin bir parçası olarak veriye sınırlı bir erişim hakkına sahip olabilir. Böyle olmakla birlikte kişisel bilgilerinizin kullanımı bu Gizlilik Politikası´nın çizdiği çerçeve içinde kalacaktır. Satış, iflas veya kayyum atanması durumlarında kişisel bilgileriniz çıkarları olacak olan herhangi bir halefe devredilebilir.

A. O. Smith, kişisel bilgilerinizi, bulunduğunuz ülkenin dışına aktarabilir ki bu ülkelere A. O. Smith ve grup şirketlerinin faaliyet gösterdiği ABD ve diğer ülkeler de dahildir. Kişisel bilgilerinizi bizimle çalışan hizmet sağlayıcılarının tesislerinin bulunduğu diğer ülkelere de aktarabiliriz. Bu ülkelerden bazıları Avrupa Ekonomik Alanı´nın dışında konumlanmaktadır.

Sitede bir bilgiyi açık bir şekilde paylaşmanız durumunda, örneğin bir blog sayfasına bir yorum girdiyseniz, bu yorumun indekslenebileceği ve Google da dahil olmak üzere arama motorlarındaki arama faaliyetleri sonucunda bulunabileceği, dolayısıyla paylaştığınız bilgilinin kamuya mal olacağı hakkında sizi bilgilendirmek isteriz.

A. O. SMITH BİLGİYİ NE KADAR SÜREYLE ELİNDE TUTAR?
A. O. Smith kişisel bilgilerinizi Gizlilik Politikası´nda belirtilen koşullar doğrultusunda gerekli olduğu süre boyunca veya ilgili yasa hükmü uyarınca elinde tutacaktır ve daha sonra silecektir.

A. O. SMITH BİLGİYİ NASIL KORUR?
Kişisel bilgilerinizin izinsiz veya yasa dışı kullanımını önlemek ve kaza eseri yok olmasını, imha edilmesini veya zarar görmesini önlemek için uygun olduğunu düşündüğümüz teknik ve organizasyonel önlemleri alırız. Sistem bütünüyle korunaklı olmamakla birlikte, Sitede aldığımız önlemlerin Sitenin barındırdığı türden bilgilerin arz ettiği öneme denk düşen bir nitelik taşıdığına ve bu anlamda güvenlik açığını azaltacak türden önlemler aldığımıza inanıyoruz. Kullanıcı veri tabanımızı korumak için güvenlik önlemleri devrededir ve bu veri tabanına erişim dahili olarak sınırlandırılmıştır. Böyle olmakla birlikte aşağıda belirtilen hususları yerine getirme sorumluluğu size aittir:

Sitede bir kullanıcı hesabınız varsa:
kullanmadığınız zaman Siteden çıkış yapmak;
cihazınız Siteye bağlıyken bir başkasının sizin cihazınızın üzerinden Sitede işlem yapmasını önlemek (ki cihazınıza bir mobil Wi-Fi veya paylaşımlı erişim ortamında bağlanmak da buna dahildir); ve
parolanızı veya erişim bilgilerinizi gizli tutmak. Parola ve diğer giriş bilgileri size ait bilgilerdir ve başkasına verilmemelidir, ayrıca bir ağ üzerinden ortak erişim sağlamak için de kullanılmamalıdır. Site için özel bir parola kullanmalısınız - başka bir site veya e-posta için kullandığınız parolayı kullanmayın.

Yüksek bir İnternet güvenliği sağlamak için. Örneğin e-posta veya Facebook hesabınıza izinsiz erişim olduğunda, bize bu ayrıntıları verdiyseniz ve/veya bu hesaplar üzerinden erişime izin verdiyseniz, bizdeki hesabınıza da erişim sağlanıyor olabilir. E-posta hesabınıza izinsiz erişim olursa söz konusu e-posta hesabınız bizden yeni bir parola almak ve dolayısıyla siteye giriş olanağı elde etmek için kullanılabilir. Tüm hesap ayrıntılarınızı güvenli bir şekilde saklamalısınız. Kişisel hesaplarınızdan herhangi birine izinsiz erişim olduğunu düşünürseniz bizdeki hesap bilgilerinizi değiştirmeli ve özellikle de izinsiz erişimin olduğu hesap üzerinden sizin bizdeki hesabınıza girilmesini önleyecek adımları atmalısınız. Bizdeki hesabınızın güvenliğini sağlamamız ve bundan etkilenebilecek tarafları uyarmamıza yardımcı olmak amacıyla bizi bize en kısa zaman içinde haber vermelisiniz.
13 (on üç) yaşın altındaki kişilerin bilgilerini bilerek toplamıyoruz ve işlemiyoruz.

TERCİHLERİNİZ
Lütfen bize verdiğiniz herhangi bir bilginin doğru ve geçerli olduğundan emin olarak bize yardımcı olunuz. Çevrimiçi erişim olanağını elde ettiğinizde bize verdiğiniz kişisel bilgileri web sitemize gidip, giriş bilgilerini ve parolayı girip buradaki bilgileri değiştirerek düzeltebilir, güncelleyebilir veya silebilirsiniz.

Bazı ülkelerde sizinle ilgili kayıt altında tutulan bilgileri kontrol etme hakkına sahip olabilirsiniz. Bu hizmet hakkında bilgi almak isterseniz lütfen bizimle temasa geçin. Yerel yasaların buna elverdiği durumlarda bu hizmetin karşılığında belli bir ücreti talep edebiliriz. Bazı ülkelerde de sizin hakkınızda tuttuğumuz bilgileri değiştirmeye veya silinmelerini talep etmeye hakkınız olabilir. Bu işlem iletişim veya ödeme bilgilerinizin değiştirilmesini veya hesabınızın kapatılmasıyla ilgili olabilir.

İzin verdiyseniz, size posta, telefon, SMS, metin/resim/video mesajı, fax, e-posta ve sosyal medya üzerinden ulaşıp ilginizi çekebilecek ürünlerimiz, hizmetlerimiz, kampanyalarımız, hayır işlerimiz hakkında bilgilendirebiliriz. Pazarlama mesajlarımızı doğrudan almak istemiyorsanız bununla ilgili değişikliği her zaman yapabilirsiniz.

Bu bölümde tarif edilen haklardan birinden yararlanmak istiyorsanız bunu bize yazılı olarak bildirmeniz gerekiyor.

Bu amaçla info@aosmithevimde.com e-posta adresi üzerinden bize ulaşın mesajın konu bölümüne "Abonelikten Çıkış" ifadesini koyun;
sizi tanımlayabileceğimiz yeterli bilgiyi girin (örneğin hesap numarası, kullanıcı adı, kayıt ayrıntıları); ve
itirazınız genel olarak doğrudan pazarlamaya ilişkin değil ama belli bir kanal üzerinden yapılan doğrudan pazarlama ise (örneğin e-posta veya telefon) lütfen itiraz ettiğiniz iletişim kanalını açık bir şekilde belirtin.

ÇEREZLER
Çerezler, ziyaret ettiğiniz web siteleri tarafından bilgisayarınıza yerleştirilen küçük metin dosyalarıdır. Söz konusu bu çerezler web sitelerinin işlemesi ya da daha etkin bir şekilde işlemesi veya web sitelerinin sahiplerine daha fazla bilgi tedarik etmek için yaygın biçimde kullanılır. Web tarayıcılarının büyük bölümü, çerez ayarlarının tarayıcı ayarları üzerinden yapılabilmesine olanak sağlamaktadır. A. O. Smith çerez ve web işaretçileri ile tek piksellik gif dosyaları gibi diğer çevrimiçi takip araçlarını aşağıdaki amaçlar için kullanır:

web sitesini ziyaret ettiğinizde sizi tanımak için (bu, Siteye her seferinde girmek için bilgi girmenizin gerekliliğini ortadan kaldırarak web sitesine erişiminizi hızlandırır);
tercihleriniz, çevrimiçi hareketleriniz ve İnternet kullanımınız hakkında bilgi toplamak için;
içeriğimizi, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmemize yardımcı olacak şekilde araştırma ve istatistik analiz yapabilmek ve ziyaretçimizin ve müşterimizin ihtiyaç ve çıkarlarını daha iyi anlamamız için;
kişisel ihtiyaçlarınıza göre şekillenecek olan ilgi-odaklı reklamları yönlendirip bizim ve ortaklarımızın pazarlama ve reklam kampanyalarını şekillendirmek için; ve
çevrimiçi deneyiminizi daha etkin ve eğlenceli bir hale dönüştürmek için.
Tarayıcınızın çerezlere olanak verdiği bir ortamda web sitemizi ziyaret ederseniz bunu bizim çerez politikamızı ve bu Gizlilik Politika metninde tarif edilen benzer teknoloji kullanımlarını onayladığınız şeklinde algılarız. Çerez kullanımıyla ilgili bir değişikliği ilerleyen bir aşamada yapmak isterseniz tarayıcı ayarlarınızı çerezleri reddedecek veya tamamıyla ortadan kaldıracak şekilde değiştirebilirsiniz.

Üçüncü taraf çerezleri: Web sitemize çerez yerleştirebilecek üçüncü taraf tedarikçilerle de çalışıyoruz ki Google, Facebook, Twitter ve YouTube´u (bu siteyi video içerik sunmak için kullanıyoruz) bu bağlamda görmek gerekiyor. Söz konusu bu üçüncü taraflar yerleştirdikleri çerezlerden kendileri sorumludur. Bu konuda daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen ilgili üçüncü tarafın web sitesine gidin.

Çerezler nasıl devre dışı bırakılır: Çerezleri kabul etmek istemiyorsanız İnternet tarayıcınızın ayarlarını buna göre değiştiriniz. Böyle bir adımı atmanız halinde, lütfen, bu web sitesinin etkinliğinin azalabileceğini dikkate alın. Çerezler ve bunları devre dışı bırakma konusunda daha fazla ayrıntı için bkz.: www.aboutcookies.org veya www.allaboutcookies.org.

A. O. Smith´in çerez politikası hakkında daha fazla ayrıntı için bizimle temasa geçiniz.

ÜÇÜNCÜ TARAFLARIN LİNKLERİ VE HİZMETLERİ
Bu Site üçüncü tarafların web sitelerine link içerebilir. Söz konusu bu sitelerin gizlilik uygulamaları veya içerikleri ile ilgili sorumluluk kabul etmiyoruz. Dolayısıyla, lütfen bu sitelerin kullanım hüküm ve koşullarını kabul etmeden önce buralarla ilgili gizlilik politikalarını dikkatlice okuyunuz. A. O Smith site kullanımı hakkında istatistik bilgi edinmek için Google Analytics hizmetini kullanabilir. Bu işlem çerezlerin kullanılmasını gerektirebilir. Google´ın kendi gizlilik politikasında bu konuda daha fazla bilgi bulunmaktadır. Aralarında Google Analytics, Google Translate, Google Haritalar ve YouTube gibi hizmetleri kullanan Google buralardan elde ettiği veriyi kümelendirebilir. Google´ın veri toplama faaliyeti üzerinde herhangi bir denetim hakkında sahip olmadığımızı kabul edip onaylıyorsunuz. Bizden üçüncü taraflarla (örneğin sosyal medya siteleri) bilgi paylaşmamızı istediyseniz bunların kullandıkları sunucular güvenli olmayabilir.

Lütfen, bizim ve ilişki içinde olduğumuz üçüncü tarafların aldığı önlemlere rağmen İnternet´in güvenli olmadığını aklınızdan çıkarmayın. Bunun bir sonucu olarak, alınan bütün önlemlere rağmen, kimi bazı kesimler özel işlem veya verilere müdahalede bulunabilir veya ulaşabilir.

POLİTİKADAKİ DEĞİŞİKLİKLER
Söz konusu bu Gizlilik Politikası´nda belli zaman aralıklarıyla değişiklik yapabiliriz. Okuduğunuz bu Gizlilik Politikası son olarak 15 Ağustos 2016´da güncellenmiştir ve bu tarihten itibaren geçerlidir. Herhangi bir yeni politika bu Site´de yayınlandığı andan itibaren otomatik olarak geçerlilik kazanır. Dolayısıyla en güncel Gizlilik Politikası´nı okumak için bu sayfayı düzenli aralıklarla ziyaret etmeniz gerekmektedir. Okuduğunuz bu Gizlilik Politikası´nın kayıtlarınızda fiziki olarak bulunmasını istiyorsanız lütfen bir kopyasını yazdırınız.

İLETİŞİM
Bu Gizlilik Politikası, bu Sitenin uygulamaları, A. O. Smith´in bilginizi nasıl kullandığı veya bu Sitede yaptığınız işlemlerle ilgili sorularınız varsa lütfen bize info@aosmithevimde.com adresi üzerinden ulaşın.  Spechy Live Chat

_+

Spechy Live Chat