Sıkça Sorulan Sorular - FAQ | AO Smith Evimde
Phone

A.O. Smith Su Arıtma Sistemleri elektrik kesintilerinde su arıtımı dursa bile cihaz içerisindeki geniş tank kapasitesi sayesinde su vermeye devam ederek sizi susuz bırakmaz.

A.O. Smith Su Arıtma Cihazı olanlar ürünün elektrik bağlantısını kesmeden gönül rahatlığı ile tatile gidebilirler.

Ters osmoz sistemi ile suyunuzdan %99.9 oranında ağır metal, tarım ilacı, bakteri, virüs ve diğer zararlı maddelerin arıtılmasını sağlarken UV sistemi suda bakteri giderimi yapar.

Tüm arıtma sistemleri suyun içinde bulunan minerallerin bir kısmını tutmaktadır. Eğer vücudumuzun ihtiyacı olan tüm mineralleri sudan karşılamak istersek günde litrelerce su içmemiz gerekir. Bu nedenle yaygın bilinenin aksine vücudumuz gerekli mineralleri besinlerden almaktadır.

İyi dizayn edilmiş bir ters osmoz su arıtma cihazı, içme suyunda bulunabilecek tüm zararlı bakterileri, ağır metalleri ve diğer zararlı maddeleri etkin bir şekilde uzaklaştırır.

Evinize taktıracağınız su arıtma sisteminin musluk bağlantısı için, evinizin müsaitlik durumuna göre evye veya tezgahınızda 12 mm’lik küçük bir delik açılarak montajı yapılmaktadır. Tezgahınızın delinmesini tercih etmediğiniz takdirde sıcak, soğuk ve arıtılmış su alabileceğiniz 3’lü musluklar da opsiyonel olarak mevcuttur. Kurulum herhangi bir tadilat ve onarım gerektirmez.

Cihazınızın montajı A.O. Smith yetkili servisi tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

A.O. Smith su arıtma cihazı ürünleri size değişim zamanını haber verir. Böylece sürekli taze ve temiz alkali su içme imkanı sağlar. Su filtresi ve arıtma filtre bakımları kolay kartuş değişim sistemi sayesinde, kolayca yapılmaktadır.