Phone
A.O. Smith Daisy
 • A.O. Smith Daisy
 • A.O. Smith Daisy
 • A.O. Smith Daisy
 • A.O. Smith Daisy
 • A.O. Smith Daisy

"Suyunuz hem lezzetli olsun hem de güvenle için, güvenle kullanın!"

143 yıllık deneyimi ile dünyanın en prestijli su teknolojileri üreticisi A.O. SmIth’den akıllı teknolojisi ile yepyeni bir ürün!


Kabinetli Ters Osmoz Su Arıtma Sistemi:
DAISY SU ARITMA CİHAZI
Musluktan sofranıza afiyetle... Güvenle.

"MUSLUK SUYUNUZ TAZE, LEZZETLİ, SAĞLIKLI VE İÇİLEBİLİR! ÜSTELİK, A.O. SMITH GÜVENCESİNDE."

Tavsiye Edilen Peşin Satış Fiyatı
2450 TL 1879 TL 249 TL’den başlayan 8 taksit imkanı
 • İçme suyunda, yemeklerde ve çay-kahvede mükemmel lezzet için...

  A. O. SMITH DAISY SU ARITMA CİHAZI

  ÇOK AŞAMALI FİLTRASYON TEKNOLOJİSİ
  Musluğunuzdan artık, temiz ve lezzetli su aksın. Daisy Su Arıtma Cihazı ile suyunuzu tüm bakteri ve kirleticilerden arındırın…. Çok Aşamalı Filtrasyon Teknolojisi ile Daisy suyunuzdan %99.9 oranında ağır metal, tarım ilacı, bakteri, virüs ve diğer zararlı maddelerin uzaklaştırılmasını sağlar. Güvendiğiniz alkali su tadını size sunar.
  AMERİKAN PATENTLİ SIDE STREAM
  MEMBRAN TEKNOLOJİSİ
  A.O. Smith tarafından üretilen yenilikçi ve özel bir teknolojidir. Rakiplerine göre daha uzun ömürlüdür, arıtma filtresi ve su filtresi dayanaklıdır,%56 daha yüksek verimle su verir. Küçük ev aletlerinizi kirecin yıpratıcı etkisine karşı korur. 
   
  KOMPAKT VE ŞIK TASARIM
  Daisy Kompakt ve Şık Kabinetli Sistemi ile tozu ve kiri dışarıda tutar; suyunuzu gönül rahatlığı ile içebilir, yemek ve içeceklerinizde kullanabilirsiniz. Taşıması kolaydır, mutfağınızda az yer kaplar. Tezgah altı ve tezgah üstü kullanıma uygundur. 
  PERFORMANS TAKİP SİSTEMİ (PFM) İLE KONTROL SİZDE.
  Performans Takip Sistemi (PFM) cihazın çalışma durumunu, filtre değişim zamanını gösterir; ileri teknolojisi ile sizi bilgilendirir. Bu sayede her zaman taze ve temiz su içmenizi ve kullanmanızı sağlar.
  DÜŞÜK MALİYETLİ VE ZAHMETSİZ
  Damacana ve şişe sulara göre düşük maliyetlidir ve kullanım olarak zahmetsizdir. Düşük elektrik tüketimi sayesinde cebinizin dostudur. İstediğiniz her an, anında su kullanımınıza cevap verir.
  "SU BİTTİ" DERDİ SONA ERDİ!
  A.O. Smith Daisy 280 litre günlük su arıtma kapasitesi ile tüm ailenizin su ihtiyacını karşılar. 2.5G (9.5 litre) su tankı kapasitesi sayesinde sular kesilse bile mutfağınızı susuz bırakmaz.
 •  
  GENEL ÖZELLİKLER
  Kompakt ve şık tasarım
  280 litre (75 GPD)günlük su arıtma kapasitesi
  Side stream membran teknolojisi
  9,5 litre (2.5 galon) toplam hacimli tank
  Dijital ekran sistem göstergeleri ile Çalışma Durumu, Su Girişi, Dolu Tank ve R.O. Membran Değişim Uyarıları
  Dijital ekranda renk değişimi ile (yeşil, turuncu, kırmızı) Filtre Değişim Zamanı Uyarıları
  Kaçak sensörü ve alarmı
  Yetersiz su girişi uyarı sistemi ve alarmı
  Elektronik kontrollü membran yıkama
  25W pompa gücü
  25 C su sıcaklığı 500 PPM TDS 20 FR sertlikteki test edilen su değerleridir.
  KURULUM SETİ
  Osmoz Musluğu
  ¼” Beyaz Hortum
  1 adet beyaz Membran Kabı Anahtarı
  Bağlantı Elemanları
  230 V AC - 50 Hz Adaptör
  Kullanma Kılavuzu
  Garanti Belgesi
  BOYUTLAR


  270x410x420 mm
  11 kg net ağırlık
 •  

  LEZZETLİ DAISY SUYU İLE

  Kana kana içeceğiniz sağlıklı ve lezzetli suyunuz
  Tavşankanı çayınızın suyu
  40 yıllık hatırlı kahvenizin suyu
  Meyve ve sebzelerinizi yıkayacağınız su
  Yemeklerinizde güvenle kullanacağınız su
  Hazırlayacağınız birbirinden yararlı meyve suları, bitki çaylarınızın suyu DAISY’den...
 • "We’ve rediscovered the taste of natural water thanks to A.O. Smith. It tastes really great! We use it for cooking and making tea and coffee. Daisy has become an integral part of our kitchen. Thank you!"
  ÖZLEM AÇIK - ISTANBUL
  Financial Adviser
  "We were tired of ordering water and didn’t think demijohns offered good tasting and healthy water, even though we’d tried various brands, so we started researching what water purifying products were out there. Then we found out about A.O. Smith and decided to purchase one of their water treatment systems as we believed they offered exactly what we were looking for. We’re still using the product now and we’re so glad that we got it.” "
  ERTAN KÖZ - ISTANBUL
  Physics Teacher
  "Now we don’t have towater every time we run out and lug heavy bottles around. We’re really pleased with how it tastes. The product uses advanced technology, looks great and gives us confidence. My wife’s been using it since the beginning of her pregnancy. It’s a clever piece of kit too because it tells us when it needs servicing and a quality team is always on hand to help. We use the waterour AO Smith Water Purifier for tea, washing fruit, cooking, and preparing baby food. I would definitely recommend it. "
  ERDEM ERCAN - İstanbul
  ACC Coach | Consultant | Trainer
  "Doğal suyun tadını tekrar, A.O. Smith sayesinde keşfettik. Tadı gerçekten harika! Yemeklerimizde, çayımızda, kahvemizde keyifle kullanıyoruz. Daisy mutfağımızın ayrılmaz bir parçası artık. Teşekkürler!"
  ÖZLEM AÇIK - İSTANBUL
  Mali Müşavir
  "Damacana suları sipariş vermekten bıktığımız ve birçok firmanın suyunu denememize rağmen, lezzetli ve sağlıklı olduğunu düşünmediğimiz için su arıtma cihazına yönelik araştırmalara başladık. A.O. Smith ile karşılaşınca tüm gereksinimlerimize cevap verdiği için almaya karar verdik. Şu an kullanıyoruz ve iyi ki almışız diyoruz."
  ERTAN KÖZ - İSTANBUL
  Fizik Öğretmeni
  "Su siparişi vermekten ve onu mutfağa taşımaktan kurtulduk. Tadından çok memnunuz. Bize güven veren teknolojik ve çok estetik bir ürün. Eşim hamileliğinin başından beri kullanıyor. Servis ihtiyacını kendi söyleyen akıllı bir ürün ve kaliteli bir ekip servis sunuyor. Çayımızı, meyvemizi, yemeğimizi, bebeğimizin mamalarını AO Smith Su Arıtma Cihazımızın arıttığı su ile yapıyoruz. Kesinlikle tavsiye ediyorum."
  ERDEM ERCAN - İstanbul
  ACC Koç | Danışman | Eğitmen

Spechy Live Chat

_+

Spechy Live Chat