/bizden-haberler
0 850 222 02 67

Bizden Haberler

A. O. Smith Türkiye Aquatech Amsterdam 2019 Fuarı ndaydı!
Salı 19 Kasım, 2019 A. O. Smith Türkiye Aquatech Amsterdam 2019 Fuarı ndaydı!

Bu yıl 5 - 8 Kasım 2019 tarihleri arasında Hollanda’nın en önemli kongre ve ticaret merkezlerinden olan RAI Amsterdam’da düzenlenen Aquatech Amsterdam 2019 Fuarı, 140 farklı ülkeden, 25 binin üzerinde su konusunda uzman ismi ağırladı.

İstanbul Coffee Festivale Damgasını Vuran Su: A. O. Smith
Pazartesi 14 Ekim, 2019 İstanbul Coffee Festivale Damgasını Vuran Su: A. O. Smith

A. O. Smith Su Teknolojileri Ailesi olarak, 19-22 Eylül 2019 tarihleri arasında düzenlenen İstanbul Coffee Festival’in su sponsoru olduğumuz bu yıl da festival alanındaki yerimizi aldık. 

A. O. Smıth Cihazları ile Tanışma ve İndirim Zamanı!
Cuma 17 Mayıs, 2019 A. O. Smıth Cihazları ile Tanışma ve İndirim Zamanı!

A. O. Smith Türkiye olarak hedefimiz daha çok ev ve işyerini sağlıklı, temiz ve konforlu su ile tanıştırmak; daha çok ailenin teknolojimizden ve hizmetlerimizden faydalanmasını sağlamak.

Gücümüzü Bizden Alıyoruz!
Çarşamba 08 Mayıs, 2019 Gücümüzü Bizden Alıyoruz!

2019 Geleneksel Bayi Buluşmamız için ülkemizin dört bir yanındaki bayilerimizle 13 Nisan’da, Antalya´da bir araya geldik. Kurulduğumuz günden bu yana birlikte olduğumuz bayilerimizle 2019 Geleneksel Bayi Buluşmamızda “biz” ve bir “aile” olmanın ayrıcalığını hep birlikte yaşadık.

A. O. Smith Büyümeye Devam Ediyor!
Çarşamba 24 Nisan, 2019 A. O. Smith Büyümeye Devam Ediyor!

A. O. Smith, merkezi Appleton, Wisconsin’de bulunan, su arıtma çözümleri tedarikçisi Water-Right, Inc.’i 107 milyon dolara satın aldı. Bir aile şirketi olarak konut ve ticari tip uygulamalar için kapsamlı bir ürün yelpazesini bünyesinde üreten Water-Right, Inc., kuyu suyuyla bağlantılı sorunlara da çözümler üretiyor.

A. O. Smith Türkiye Banyo-Mutfak Dergisi Şubat Mart Sayısında!
Pazartesi 25 Şubat, 2019 A. O. Smith Türkiye Banyo-Mutfak Dergisi Şubat Mart Sayısında!

Banyo - Mutfak Dergisi´nin Şubat - Mart sayısında biz de varız! Genel Müdürümüz, Serkan Boynukalın ve Satış Direktörümüz, Çiğdem Keskin sizin için A.O. Smith Türkiye´yi anlattı...

İdil Yazar A. O. Smith Daisy Su Arıtma Cihazına Güveniyor
Çarşamba 09 Ocak, 2019 İdil Yazar A. O. Smith Daisy Su Arıtma Cihazına Güveniyor

İdil Yazar A. O. Smith Daisy Su Arıtma Cihazını Güveniyor

Aslında İdil Yazar ile tanışıklığımız yıllar öncesine dayanıyor. Kendisi uzun yıllar televizyonda spikerlik yaparak herkesin sevgisini ve beğenisini kazanmış biri.

Ünlü Diyetisyen Elvan Odabaşı Daisy Su Arıtma Cihazını Öneriyor!
Pazartesi 24 Aralık, 2018 Ünlü Diyetisyen Elvan Odabaşı Daisy Su Arıtma Cihazını Öneriyor!

Elvan Odabaşı, Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nden 2004 yılında mezun oldu. Bitirme tezi olarak hazırladığı “Beslenme ve Diyetetik Öğrencilerinde Yeme ve Davranış Bozukluğu Görülme Sıklığı” isimli tezi, Avrupa’da Diets Newsletter dergisinde yayınlandı ve dünya çapında büyük bir yankı uyandırdı.

Şükran Kaymak Mutfağı İçin A. O. Smith Daisy Su Arıtma Cihazını Seçti!
Cuma 21 Aralık, 2018 Şükran Kaymak Mutfağı İçin A. O. Smith Daisy Su Arıtma Cihazını Seçti!

Yemek Stilisti Şükran Kaymak’ın da Mutfaktaki En Büyük Yardımcısı: Daisy! Onu önce blog sayfası ile sonra Instagram hesabında paylaştığı birbirinden lezzetli yemek tarifleri sayesinde tanıdık. 3 milyonu aşkın takipçi kitlesi ile Şükran Kaymak sosyal medyanın en sevilen isimlerinden biri. 

İstanbul Coffee Festival de Buluşalım!
Cuma 07 Eylül, 2018 İstanbul Coffee Festival de Buluşalım!

A.O. Smith Su Teknolojileri Ailesi olarak bu yıl da İstanbul’un en değerli festivallerinden biri olan, kahve alanında söz sahibi pek çok firmanın ve binlerce kahveseverin katılımıyla gerçekleşen İstanbul Coffee Festival’in su sponsoruyuz. 20-23 Eylül 2018 tarihleri arasında 5.’si gerçekleştirilecek olan festival Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek ve kahveseverlere dört gün boyunca muhteşem bir deneyim sunacak.

Birlikte Daha Güçlüyüz!
Pazartesi 25 Haziran, 2018 Birlikte Daha Güçlüyüz!

A.O Smith Türkiye Genel Müdürü’müz Serkan Boynukalın’ın açılış konuşmasıyla başlayan, ardından A.O Smith Hollanda ve Avrupa Direktörü-Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Ton Van Der Hamsvoort’un video konferansla mesajını ilettiği toplantıda, zor bir yıl olmasına rağmen 2017’de artan bayi ve satış noktasıyla güçlü bir büyüme gösteren firmanın 2018 yılı hedef ve stratejileri ele alındı.

ISK-SODEX Fuarı’ndayız!
Pazar 18 Şubat, 2018 ISK-SODEX Fuarı’ndayız!

Kurulduğumuz ilk günden bu yana yeni teknolojilerin arayışı içerisinde olan bir su teknolojileri şirketi olarak 7 – 10 Şubat 2018 tarihleri arasında; en yeni teknolojilerimizi müşterilerimizle paylaşmak ve müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayacak en uygun çözümleri belirlemek adına güzel bir fırsat sunan sektörün bu en büyük fuarı ISK-SODEX Fuarı’nda A.O. Smith Su Teknolojileri Ailesi olarak yerimizi alıyoruz.

Kullanıcı deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi