/istanbul-coffee-festivalde-bulusalim
0538 544 69 60

İstanbul Coffee Festival de Buluşalım!

Cuma 07 Eylül 2018

İstanbul Coffee Festival de Buluşalım!

 A.O. Smith Su Teknolojileri Ailesi olarak bu yıl da İstanbul’un en değerli festivallerinden biri olan, kahve alanında söz sahibi pek çok firmanın ve binlerce kahveseverin katılımıyla gerçekleşen İstanbul Coffee Festival’in su sponsoruyuz. 20-23 Eylül 2018 tarihleri arasında 5.’si gerçekleştirilecek olan festival Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek ve kahveseverlere dört gün boyunca muhteşem bir deneyim sunacak. Festivale A.O. Smith Su Teknolojileri Ailesi olarak su sponsoru olmanın yanı sıra festivalde standımızla da yer alacak, kahveseverlerin unutulmaz bir festival yaşamaları için çalışacağız.

Kahve ve kahveye dair her şeyin olduğu festivalde ziyaretçilere sürprizlerimiz de olacak… Sürprizlerimizden ilki festival konuşmaları: Yiyecek-içecek uzmanı Ronnie Billemon’un “Su: Kahvede Denge Arayışı” konuşması; 20 Eylül Perşembe: 12:00 - 12:45, 21 Eylül Cuma: 17:00 - 17:45… Diğeri ise mühendis Riccardo Martinucci’nin “Su: Yeni Nesil RO Sistemleri” konuşması… İki uzman konuşmaları ile dinleyicilere ilginç ve ilham verecek bilgiler aktaracak.

“KAHVESEVERLERİ SÜRPRİZLERİMİZ BEKLİYOR!”

Bu festivali kaçırmayın ve festivalde standımıza uğramayı sakın unutmayın deriz… Çünkü festivale katılacak kahveseverleri kahve festivaline özel organize edeceğimiz ve sonunda su matarası hediyesi edeceğimiz eğlenceli bir yarışma bekliyor. Yarışmamızda ziyaretçilerimize su ve kahve hakkında eğlenceli birer soru soracak ve doğru cevap verenlere çekilişsiz, kurasız su matarası hediye edeceğiz. Keyifle geçireceklerini düşündüğümüz kahve festivalinin kahveseverler için unutulmaz olmasına çalışacağız.

Musluklarından daha sağlıklı, daha temiz ve daha leziz su akmasını isteyenleri, profesyonel baristaları ve evdeki baristaları, dünyanın en prestijli su arıtma ve filtrasyon sistemlerimizle tanıştırmak için standımıza bekliyoruz.

İstanbul Coffee Festival’de tüm kahveseverlerin lezzetli ve benzersiz kahvelerle buluşması için “İyi su=İyi kahve” mottosu ile varız!

20-23 Eylül 2018 tarihleri arasında İstanbul Coffee Festival’de görüşmek dileğiyle…

SAĞLIKLI SU İÇMEYE BAŞLA