/ao-smith-cihazlari-ile-tanisma-ve-indirim-zamani
0538 544 69 60

A. O. Smıth Cihazları ile Tanışma ve İndirim Zamanı!

Cuma 17 Mayıs 2019

A. O. Smith Türkiye olarak hedefimiz daha çok ev ve işyerini sağlıklı, temiz ve konforlu su ile tanıştırmak; daha çok ailenin teknolojimizden ve hizmetlerimizden faydalanmasını sağlamak.

Bu amaçla Daisy Su Arıtma Cihazı kullanıcıları ile sıradan su arıtma kullanıcılarını farklı konularda karşılaştırdığımız 4 sinema reklam filmi hazırladık. İzleyenlerin kullandıkları ve içtikleri suya dikkatlerini çeken bu 4 film İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Gaziantep ve Hatay illerimizde, 124 noktada, sinema salonlarında gösterimde ve oldukça ilgi görüyor.

Su arıtma cihazı da nedir?, Ben su arıtma cihazı almak istiyorum ama gerçekten arıtıyor mu? Bu su arıtma cihazları sağlıklı mı? A. O. Smith Su Arıtma Cihazı’nın sıradan cihazlara göre ne farkı var ki?... diyenlerdenseniz sizinle tanışmak, sorularınızı yanıtlamak amacıyla A. O. Smith olarak her noktada tanıtım çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor.

Reklam filmlerimizin gösterimde olduğu 18-19 ve 25-26 Mayıs tarihlerinde ise cihazlarımızın tanıtımı için İstanbul’da; Zorlu Center, Aqua Florya, Marmara Forum, Vadi İstanbul, Akasya, Ankara’da; Ankamall, Ankara Gordion, İzmir’de; Optimum Gaziemir, Mavibahçe Alışveriş Merkezlerine, sinema fuaye alanlarına tanışma standı kuruyoruz…

Alışveriş merkezlerinde film izlemeye gelenleri satış temsilcilerimiz ile karşılayarak hem cihazlarımızın tanıtımını yaparken hem de tanışmaya özel bir sürpriz ile Daisy Su Arıtma Cihazımız için %5 indirim fırsatı sunuyoruz. Dileyenler stantlarımızdan anında bilgi alabilecekleri gibi, daha sonra bilgi almak isteyenler için de standımızda form doldurmaları için yönlendireceğimiz QR kod olacak... %5’lik indirimden formlarımızı ister standımızda ister QR kod ile dolduranlar faydalanabilecek.

Sinemaseverleri; sağlıklı, lezzetli ve konforlu suya ulaşmak isteyenleri dünyanın en prestijli su arıtma ve filtrasyon sistemlerimizle tanıştırmak, Daisy Su Arıtma Cihazı’nda % 5 indirimden faydalandırmak için standlarımıza bekliyoruz.

 

SAĞLIKLI SU İÇMEYE BAŞLA