/istanbul-coffee-festivale-damgasini-vuran-su-ao-smith
0538 544 69 60

İstanbul Coffee Festivale Damgasını Vuran Su: A. O. Smith

Pazartesi 14 Ekim 2019

A. O. Smith Su Teknolojileri Ailesi olarak, 19-22 Eylül 2019 tarihleri arasında düzenlenen İstanbul Coffee Festival’in su sponsoru olduğumuz bu yıl da festival alanındaki yerimizi aldık. 

 

Küçükçiftlik Parkt’ta kahve tutkunlarına altıncı kez kapılarını açan İstanbul Coffee Festival, kahve konusunda uzman markaları, işin ustası baristaları ve dünyanın farklı kahvelerini tatmak için alanı dolduran binlerce ziyaretçiyi ağırladı. Kahve kültürüne yönelik pek çok atölye çalışması ve söyleşinin yanı sıra, festival katılımcıları 4 gün boyunca süren konserlerle de unutulmaz bir festival yaşadı.   

 

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Su Sponsoru olduğumuz İstanbul Coffee Festival süresince, ünlü baristaların kahvelerini gerçek tadına ulaştırdık. İstanbul’daki festival alanı içerisinde 40, bir sonraki hafta Ankara’da gerçekleştirilen festivalde ise 15 farklı noktaya ekiplerimiz tarafından su hattı çekildi; bu süreçte İstanbul’da yaklaşık 340 metre, Ankara Coffee Festival’da ise 450 metre su hattı kullandık. A.O Smith ekiplerinin oluşturduğu bu hatlar sayesinde İstanbul’da 54.742 lt. ve Ankara’da 42.462 lt. 

olmak üzere toplamda yaklaşık 100 ton arıtılmış su tarafımızdan festival alanlarının kullanımı için sağlandı.

 

Festivalin su sponsoru olarak, kahve tutkunu ziyaretçileri de tabii ki unutmadık. A. O. Smith ekibimiz hem A. O. Smith standında, hem festival alanında, ziyaretçilere yaklaşık 35 bin bardak sağlıklı ve lezzetli su dağıtarak 4 gün boyunca festival katılımcılarının serinlemesini sağladı. 

Katılımcıları serinletirken aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmelerine katkıda bulunan sürprizli bardaklarımız, festivalin en merak edilen detaylarından oldu ve katılımcılar onlar için hazırladığımız eğlenceli etkinliğe keyifle iştirak ettiler.

 Su bardaklarımızın altında saklı olan sürprizi keşfeden ziyaretçilere yüzlerce katlanabilir, doğa dostu su matarası hediye ederken, festivale özel sürprizlerimiz mataralarımız ile sınırlı kalmadı. Festival süresince A. O. Smith’in sürprizli bardaklarındaki kare kodu okutarak girdikleri web sayfamızdaki formu dolduran 4 şanslı takipçimiz, yapılan online çekilişle  A. O.  SMITH Lily Su Arıtma Cihazı’nı mutfağına götürmeye hak kazandı! 

 Unutulmaz anılarla bir kahve festivalini daha geride bırakırken, festivalde tanıştığınız A.O. SMITH Su Arıtma Cihazları’na mutfağınızda yer açmanın şimdi tam zamanı! 

 Siz de daha sağlıklı, daha temiz ve daha leziz suya, evinizin rahatlığında ulaşın; sadece güvenle içmekle kalmayın musluğunuzdan akan su ile kahvenizi ve çayınızı demlemenin keyfine varın. 

 A. O. Smith Su Teknolojileri Ailesi’nin üstün teknolojili  ürünlerini detaylı incelemek için tıklayın!  

SAĞLIKLI SU İÇMEYE BAŞLA