/ao-smith-turkiye-banyo-mutfak-dergisi-subat-mart-sayisinda
0538 544 69 60

A. O. Smith Türkiye Banyo-Mutfak Dergisi Şubat Mart Sayısında!

Pazartesi 25 Şubat 2019

Banyo - Mutfak Dergisi´nin Şubat - Mart sayısında biz de varız! Genel Müdürümüz, Serkan Boynukalın ve Satış Direktörümüz, Çiğdem Keskin sizin için A.O. Smith Türkiye´yi anlattı...

Yüzyılımızın tartışmasız en önemli konularından biri sağlıklı ve konforlu bir hayat… Tüm sektörler daha sağlıklı, daha konforlu, daha uzun, daha mutlu yaşamamız için çalışıyorlar! Hepimiz biliyoruz ki, daha sağlıklı yaşam için en önemli unsur içtiğimiz ve kullandığımız suyun sağlıklı olması. Bizde Banyo ve Mutfak Dergisi olarak bu en önemli konuya sayfalarımızda yer vermek istedik. Dünyanın su teknolojileri konusunda en prestijli ve öncü markası A.O. Smith’in Türkiye yetkilileri ile daha sağlıklı ve konforlu yaşamak için içtiğimiz ve kullandığımız suyun yerini sizin için konuştuk.

A.O. Smith 145 yıldır dünya çapında, 2013 yılından bu yana da ülkemizde su teknolojileri üreten ve su teknolojilerine yön veren bir firma. A.O. Smith Türkiye Genel Müdürü Serkan Boynukalın’dan ve A.O. Smith Türkiye Satış Direktörü Çiğdem Keskin’den su teknolojileri sayesinde nasıl daha sağlıklı ve konforlu yaşarız bilgi alalım. Sağlıklı ve konforlu yaşamın sırrı içtiğimiz ve kullandığımız suda saklı!

 Serkan Boynukalın: A.O. Smith olarak, 10 ülkede 27 tesis ve 10 bini aşkın çalışanımızla dürüstlüğü ve güveni ilke edinmiş, teknolojik ve yenilikçi cihazlarımız ile herkesin sağlıklı içme suyuna konforlu bir şekilde ulaşmasını sağlayan bir dünya deviyiz. Biliyorsunuz, dünyadaki içme suyu kaynakları hızla azalıyor, kirleniyor ve dünya üzerindeki her bölgede suyun

karakteri değişiklikler gösteriyor. Biz de dünya üzerindeki su kaynaklarını araştırıyor ve yerel ihtiyaçlara yönelik su arıtma cihazları geliştiriyoruz. ABD, Hindistan, Çin, Vietnam, Avrupa ülkeleri ile Türkiye’deki fabrikalar üzerinden en teknolojik su arıtma cihazlarını dünya pazarına sunuyoruz. Çünkü sağlıklı ve konforlu yaşamın sırrının içtiğimiz ve kullandığımız suda saklı olduğunun farkındayız.

Dünyanın güvenilen ve tercih edilen markası olmak sorumluluk istiyor!

Çiğdem Keskin: A.O. Smith olarak üç farklı iş kolunda hizmet sunuyoruz. Biri evsel su arıtma ve su yumuşatma sistemleri. Diğeri kafe ve restoran zincirlerine sunduğumuz ticari su arıtma sistemleri. Üçüncüsü ise endüstriyel su arıtma sistemleri. Tüm hizmetlerimizde amacımız dünyanın sağlıklı su ihtiyacını en yüksek verimle sağlamak ve yaşam konforunu artırmak. Ana hedefimiz ise yüzde 100 müşteri memnuniyeti. Bunun için A.O. Smith, www.aosmithevimde.com web sitesi, 0850 222 02 67 numaralı müşteri hizmetleri ve sosyal medyaları aracılığıyla kullanıcılarının yanında yer alıyor. A.O. Smith su arıtma cihazlarında patentli teknolojileri ile çıtayı yükseltiyor!

 Çiğdem Keskin: Ülkemiz için lezzet de sağlık kadar önemli, bizim için de! Suyun lezzeti sadece içme suyu olarak kullanıldığında değil; çayımızı, kahvemizi, yemeklerimizi yaparken de önemli, çünkü su ne yaparsak yapalım lezzeti etkiliyor. Daisy, Lily, Lotus gibi A.O. Smith tezgâh altı ve tezgah üstü kullanımlı Su Arıtma Cihazları, Frezya gibi Arıtmalı Su Sebilleri ile ev ve işyerlerinde musluklardan sağlıklı ve lezzetli suyun akmasını sağlıyor! Patentli Side Stream R.O. Membran Teknolojisi ile musluk suyunu yüzde 99.9 oranında bakteri, ağır metal, kireç gibi kirleticilerden arındırıp temiz, taze, sağlıklı ve lezzetli suyu evlere kazandırıyor. A.O. Smith cihazları bu teknolojisi sayesinde diğer su arıtma cihazlarına göre daha uzun ömürlü, su ve

enerji tasarruflu. İster çekirdek ailelerin ister kabalık ailelerin günlük arıtma kapasiteleri ile yoğun su kullanımında dahi su ihtiyaçlarını karşılıyor. Performans Takip Sistemi ve Akıllı Musluk Teknolojisi ile güvenli kullanım sağlıyor, filtre değişim zamanını ve cihazınızın çalışma durumunu gösteriyor. Bu teknolojileri sayesinde de daha konforlu bir hayat sunuyor.

 “İçme suyunun yanı sıra su yumuşatma sistemleri ile de konforlu bir yaşamı destekliyoruz”

 Çiğdem Keskin: Sağlığınızı, evinizi,cihazlarınızı sert suyun verdiği zararlardan korumak, yumuşak suyun avantajlarından faydalandırmak ve hayatınıza fark edilir konfor katmak için de A.O. Smith Su Yumuşatma Sistemleri var… Pearl Ultra veTriasoft gibi… Su Yumuşatma Sistemleri ile banyo, mutfak ve evinizin genel su tesisatı gibi suyun geçtiği tüm alanlarda kirecin zararlı etkisinden tamamen kurtulursunuz. A.O. Smith yumuşatma cihazları patentli teknolojileri sayesinde diğer su yumuşatma cihazlarına göre yüksek enerji ve su tasarruflu olması ile öne geçiyor ve yumuşak suyun konforunu müşterilerimize sunuyor… Profesyoneller için temiz ve kaliteli su!

 Çiğdem Keskin: İşletmeler için temiz ve kaliteli su ihtiyacının işlerinin kalitesinde büyük önem taşıdığını biliyoruz. Bu nedenle işletmelerin su arıtma ihtiyacına yönelik ihtiyaçlarını A.O. Smith’in uzun yıllara dayanan uzmanlığı ve geniş cihaz yelpazesi ile karşılıyoruz.

 “Türkiye‘den çevre ülkelere ihracat yapmaya devam edeceğiz”

 Serkan Boynukalın:İstanbul’da kurulu üretim tesisi ve dağıtım organizasyonuyla ülkemiz dışında Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’ya hizmet veriyoruz. Türkiye’yi bölgesel üs olarak

kullanıp çevre ülkelere ihracat yapmaya devam ediyoruz. Türkiye, su arıtma teknolojisinde daha da güçleniyor! Ülkemizde de 7 ana bölgede, 200’ü aşkın noktada bayileri ile satış ve servis hizmeti veren A.O. Smith Türkiye’nin önümüzdeki 5 yıl içerisindeki hedefimiz bayi, satış ve servis noktalarımızı arttırarak her ailenin temiz ve taze su ihtiyacını güven ve konforla sunmaktır.

Tel: 0850 222 02 67

www.aosmithevimde.com


SAĞLIKLI SU İÇMEYE BAŞLA