/ao-smith-buyumeye-devam-ediyor
0538 544 69 60

A. O. Smith Büyümeye Devam Ediyor!

Çarşamba 24 Nisan 2019

A. O. Smith, merkezi Appleton, Wisconsin’de bulunan, su arıtma çözümleri tedarikçisi Water-Right, Inc.’i 107 milyon dolara satın aldı. Bir aile şirketi olarak konut ve ticari tip uygulamalar için kapsamlı bir ürün yelpazesini bünyesinde üreten Water-Right, Inc., kuyu suyuyla bağlantılı sorunlara da çözümler üretiyor.

Water-Right ürünleri, Evolve®, WaterCare®, Sanitizer Series®, Impression Series® ve CustomCare® markaları altında satılıyor. İleri düzey ve yenilikçi ürün çözümleri geliştiren şirketin, Water-Right Services adlı bir perakende satış şirketi de bulunuyor. Şirketin bünyesinde bulunan ve eyalet düzeyinde tasdikli olan Clean Water Testing LLC laboratuvarı ise su analizi hizmetleri üzerinde bir uzmanlığa sahip. Şirketin başka bir iştiraki olan Mineral Right, Inc. de satın alındı. Madde üretimi üzerinde uzmanlaşan bu şirket, Kansas’taki fabrikasında “Crystal-Right” olarak anılan tescilli bir zeolit üretiyor.

A. O. Smith’in Kuzey Amerika Su Arıtma Operasyonlarının Başkanı Sam Karge, bu konuda şunları söylüyor: “Water-Right, pek çok açıdan A. O. Smith için uygun bir şirket olarak görülüyor. Şirketin bünyemize katılması sayesinde bağımsız su kalitesi bayi kanalının yanı sıra özel toptan satış kanalını da güçlendirmiş oluyoruz. Ayrıca şirket, A. O. Smith’in birinci sınıf Hague WaterMax su arıtma ürünleri için ideal bir tamamlayıcı nitelik taşıyor.

A. O. Smith gibi inovasyona öncelik veren ve Wisconsin’de konumlanmış bir aile şirketi olan Water-Right, en yüksek seviyedeki hizmetleriyle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaktan büyük gurur duyuyor.” A. O. Smith bünyesine katılması sayesinde su arıtma sektöründeki büyüme trendimizi sürdürmüş oluyoruz. Bu sayede, müşterilerimiz ürünlerimizi nerede ve nasıl satın alırlarsa alsınlar, onlara daha iyi bir hizmet sunabileceğiz. Water-Right başkanı Kurt Gruett, satın alma işlemiyle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Babam tarafından kurulup büyütülen ve kardeşlerim ve benim tarafından genişletilen şirketimizin, su teknolojisi alanında yenilikçi bir küresel bir lider olan A. O. Smith’in bünyesine katılıyor olmasından dolayı, büyük bir heyecan ve gurur duyuyoruz.

Küresel bir konuma ve üretim alanında uzmanlığa sahip olan A. O. Smith’in, Water-Right’i ve ürettiği bir dizi ürünü yeni bir aşamaya taşıyacağına olan inancımız tamdır.”

SAĞLIKLI SU İÇMEYE BAŞLA