/isk-sodex-fuarindayiz
0538 544 69 60

ISK-SODEX Fuarı’ndayız!

Pazar 18 Şubat 2018

Kurulduğumuz ilk günden bu yana yeni teknolojilerin arayışı içerisinde olan bir su teknolojileri şirketi olarak 7 – 10 Şubat 2018 tarihleri arasında; en yeni teknolojilerimizi müşterilerimizle paylaşmak ve müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayacak en uygun çözümleri belirlemek adına güzel bir fırsat sunan sektörün bu en büyük fuarı ISK-SODEX Fuarı’nda A.O. Smith Su Teknolojileri Ailesi olarak yerimizi alıyoruz.

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi 14. Salon’da yer alan, H06 numaralı standımızı ziyaret ederek, satış ve pazarlama ekibimizden ters osmoz, su yumuşatma, iyon giderme ve nihai arıtma sistemlerinden endüstriyel projelere kadar her konuda bilgi alabilir, en yeni teknolojilerimizle tanışabilirsiniz.

ISK-SODEX Fuarı hakkında 1997 yılından beri sektörün gelişimine rehberlik eden ve yeniliklere ışık tutan iklimlendirme fuarı ISK-SODEX, 7-10 Şubat 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi´nde. Isıtma, soğutma, havalandırma, yalıtım, pompa, vana, tesisat ve su arıtma konularında yeni ürün ve hizmetler sergilenecek olan fuarda eş zamanlı olarak organize edilen ikili iş görüşmeleri ve konferans programlarıyla sektör için büyük katkı sağlayacak.

SAĞLIKLI SU İÇMEYE BAŞLA