/gucumuzu-bizden-aliyoruz
0538 544 69 60

Gücümüzü Bizden Alıyoruz!

Çarşamba 08 Mayıs 2019

2019 Geleneksel Bayi Buluşmamız için ülkemizin dört bir yanındaki bayilerimizle 13 Nisan’da, Antalya´da bir araya geldik. Kurulduğumuz günden bu yana birlikte olduğumuz bayilerimizle 2019 Geleneksel Bayi Buluşmamızda “biz” ve bir “aile” olmanın ayrıcalığını hep birlikte yaşadık. Moderatörlüğünü sunucu, yapımcı, yönetmen ve dalgıç Savaş Karakaş’ın üstlendiği buluşmamız A.O. Smith Türkiye Genel Müdürümüz Serkan Boynukalın’ın açılış konuşmasıyla başladı.

Serkan Boynukalın 2018´de gerçekleştirdiğimiz rekor satış rakamlarımızın ve su arıtma çözümleri tedarikçisi Water-Right, Inc.’i satın alarak daha da büyüdüğümüzün müjdesini verdi. Toplam 16.300 kişilik ekibimiz ile dünya için ne kadar büyük bir sorumluluk üstlendiğimizi aktardı. Avrupa ve Orta Doğu Genel Müdürümüz Ton van der Hamsvoort da 2019 Geleneksel Bayi Buluşmamız´daydı.

Geçen seneki geleneksel bayi buluşmamıza bir video ile katılan Ton van der Hamsvoort bu sene buluşmamıza şahsen katıldı. A.O. Smith´in birliktelik anlayışının önemli bir gücümüz olmasının yanı sıra A.O. Smith´in ar-ge ve araştırma yatırımlarından bahsederek neden su teknolojilerde lider olduğumuzu bir kez daha hatırlattı.

A.O. Smith Türkiye Satış Pazarlama Direktörümüz Çiğdem Keskin de yaptığı konuşmasında A.O. Smith’in sadece teknolojik ürünleri ve ileri teknolojisi ile değil, dünyada ve ülkemizde istikrarlı duruşu ile fark yaratan bir firma olduğuna değindi. Sözlerini şöyle sürdürdü: “Bugün 2015 yılında tohumlarını attığımız ağacın yeşermeye başladığını mutlulukla görüyoruz. Köklerimiz toprakta sapasağlam dururken dallarımızı oluşturan sizlerle sürekli büyüyor ve daha fazla hayata dokunuyoruz.” Ekibimizin ve bayilerimizin aydınlatan, ilham veren konuşmalarıyla süren buluşmamızda moderatörümüz Savaş Karakaş’ın “Sudaki İzler” programından bölümler izledik. Savaş Karakaş denizlerdeki kirliliğe, plastik atıklara dikkat çekerek insanoğlunun ne kadar yıkıcı olduğunu; A.O. Smith olarak teknolojimizin bu kirliliğin ve atıkların azalması yönünde ne kadar etkili olduğunu anlattı.

2019 Geleneksel Bayi Buluşmamız´a küçük kalpleri mutlu etmek için yaptığımız atölye çalışması damgasını vurdu. Bayilerimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz bu atölye çalışmasında bisikletler monte ederek bisikletleri Antalya Aksu Kocabelen İlkokulu öğrencilerine hediye ettik. Onların yüzlerindeki mutluluğu görmek bizi her şeyden daha çok mutlu etti.

SAĞLIKLI SU İÇMEYE BAŞLA