Su Arıtmanızın Filtresi Ne Kadar Aralıklarla Değişmeli?

Su Arıtma Cihazları hakkında kullanıcıların en çok endişe ettikleri  konular arasında, cihaz filtrelerinin hangi sıklıkla değiştirilmesi gerektiğinin bilinememesi geliyor. A.O.Smith Su Arıtma Cihazları dışında farklı su arıtma cihazı tercih eden kullanıcılarda en sık karşılaştığımız şikâyetlerden bir diğeri ise cihaz filtrelerinin her ay değiştirilmesi gerektiği konusunda yapılan yanlış bilgilendirilme sonucunda yaşanan maddi mağduriyetler A.O. Smith ileri teknolojisi ile filtre değişim zamanındaki belirsizliğe son!

 
143 yılı aşkın deneyimi ile dünyanın en prestijli su teknolojileri üreticisi, A.O. Smith markasında ise bu sorunlar çok gerilerde kaldı. A.O. Smith su arıtma cihazları filtre değişim zamanını haber vererek sürekli taze ve temiz su içme imkânı sağlar. Filtre değişim süresi ise farklı filtre aşamalarında su arıtma cihazının kullanım sıklığına bağlı olarak değişkenlik gösterir. 3-4 kişiden oluşan çekirdek bir aile için ön filtrelerde  bu süre 4-6 ay arasında değişebilirken,  diğer filtreler en az bir yıl kullanılabilir. Performans Takip Ekranı ve Akıllı Musluk Teknolojisi ile Filtreleriniz Kontrol altında.. Cihazlarımızın üzerinde bulunan PERFORMANS TAKiP EKRANI (PFM) sayesinde  cihazın çalışma durumunu ve aynı zamanda filtre değişim zamanlarını sürekli takip edebilirsiniz. Ek olarak A.O.Smith  sistemleri filtre değişim zamanı yaklaştığı andan itibaren alarm vererek kullanıcıları uyarır. Üstelik Lily sistemi akıllı elektronik musluğuyla da sizi uyarır. 
 
Su filtresi ve arıtma filtresi, kolay kartuş değişim sistemi sayesinde, uzman ekibimiz tarafından kolayca yapılmaktadır. Teknik servis departmanımız, sistem ve cihaz kurulum, bakım, montaj işlemlerinde ayrıca yaşanabilecek her türlü teknik problemde size destek olmaktan memnuniyet duyar.
 
İleri teknoloji ürünü arıtma cihazları ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için bize ulaşın: 
 
 

Su Arıtma Filtresi